Асоціація «Укрбіопаливо» звернулась до Мінфіну та Мінекономрозвитку та торгівлі України з пропозиціями щодо необхідності створення робочої групи з питань змін до законодавства

Лист-звернення від асоціації «Укрбіопаливо» було направлено до Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Метою даного звернення є проведення зустрічей та консультацій на різних рівнях між учасниками-виробниками альтернативних палив та чиновниками відповідного профілю.

Результатом проведених консультацій має виступити напрацювання дій щодо приборкання однієї з головних причин гальмування розвитку ринку і галузі в цілому, а саме: високий рівень акцизу, що робить виробництво продуктів з біопалив економічно не конкурентним з традиційними паливами. Саме із введенням великого акцизу на біодизель його виробництво в Україні припинилось понад 4 роки тому. А введення акцизу 99 євро на альтернативні палива у минулому 2014 році призвело до скорочення кількості виробників з 14-ти у 2013 до 2-х у 2014му.